Piotr Firych

doktorant w Instytucie Kulturoznawstwa UAM w Poznaniu, magister studiów międzynarodowych w obszarze komunikacji marketingowej oraz studiów latynoamerykańskich na Aalborg University w Danii.

 

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Łódzkim. Współautor szeregu opracowań badawczych i strategicznych z obszaru kultury i komunikacji. Uczestnik oraz realizator przedsięwzięć szkoleniowych oraz edukacyjnych dedykowanych kadrom kultury.

 

Współpracownik Regionalnego Obserwatorium Kultury UAM. Współtwórca i koordynator pierwszego w Polsce programu studiów podyplomowych Rozwój Publiczności w całości poświęconego koncepcji audience development (UAM w Poznaniu). Gościnny wykładowca Estonian Academy of Music and Theatre w Tallinnie, Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą, a od 2019 roku także Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, gdzie prowadził lub prowadzi zajęcia z zakresu strategii komunikacyjnych, nowych mediów oraz polityki kulturalnej. W latach 2013-2015 rzecznik prasowy wielkopolskiego festiwalu Akademia Gitary. Były współpracownik Polskiej Organizacji Turystycznej w Madrycie. 

© 2017 NU Foundation
 
Wierzbowa 5/32, 61-853 Poznań
office@nufoundation.pl