W poniedziałek 19 listopada gościliśmy na antenie Radio Emaus. W audycji "W poszukiwaniu dobrego życia" rozmawialiśmy z Martą Klepką o tym co jest dla nas ważne w życiu i dlaczego stworzyliśmy Program Balanser.
 

O naszej dwuletniej przygodzie w projekcie Po-po-jutrze, rewolucji na rynku edukacyjnym, której jesteśmy częścią i innowacji Balanser można było przeczytać również w Głosie Wielkopolskim.

O tym, jak nasza innowacja Balanser pomaga złapać życiową równowagę i o naszej pracy w projekcie Po-po-jutrze przeczytacie w Pulsie Biznesu! 

https://www.pb.pl/pomagaja-zlapac-rownowage-i-pokonac-stres-931275

"Opracowaliśmy Balanser z myślą o ludziach, którzy zmagają się z brakiem życio...

Dla Magazynu Instytutu Wolności "Polska w Praktyce" Agata Wittchen-Barełkowska przeprowadziła rozmowę z Pawłem Płoskim - kierownikiem działu literackiego Teatru Narodowego w Warszawie, pełnomocnikiem dziekana ds. studenckich na Wydziale Wiedzy o Teatrze warszawskiej Akademii Teatralnej i autorem rap...

Było nam bardzo przyjemnie wypowiedzieć się w tak zacnym gronie - dla magazynu PURPOSE Maciej Mazerant przeprowadził rozmowę dotyczącą miast kreatywnych i ich przyszłości. 

Miasta kreatywne? 

Z Agatą Etmanowicz – Fundacja Impact, Maciejem Trzebeńskim – Art_Inkubator, Marcinem Poprawskim – UAM (Un...

Pierwszy wywiad zrobił z nami Kuba Wojtaszczyk dla wielkopolskiego portalu kulturaupodstaw.pl

O naszych planach, założeniach i współpracy kultury z biznesem możecie przeczytać tutaj:

http://www.kulturaupodstaw.pl/opinie/1966/kultura-to-nie-ubogi-krewny-biznesu

Please reload

© 2017 NU Foundation
 
Wierzbowa 5/32, 61-853 Poznań
office@nufoundation.pl