© 2017 NU Foundation
 
Wierzbowa 5/32, 61-853 Poznań
office@nufoundation.pl

NU Foundation jest naszym spełniającym się marzeniem. Po ponad 10 latach pracy dla najważniejszych polskich instytucji i przedsięwzięć kulturalnych założyliśmy własną organizację, aby na podstawie zdobytych doświadczeń, z nową energią działać na rzecz łączenia środowisk kultury i biznesu oraz profesjonalizacji kadr kultury w Polsce.

Do współpracy zaprosiliśmy ekspertów z różnych dziedzin, których mieliśmy zaszczyt i przyjemność poznać przez ostatnie lata. Korzystając z ich wiedzy i doświadczeń, w oparciu o narzędzia biznesowe, opracowaliśmy innowacyjny system wsparcia dla instytucji kultury i organizacji pozarządowych.

 

Podczas naszych szkoleń, warsztatów i konsultacji tworzymy rozwiązania, które pomagają skutecznie zarządzać, realizować cele zgodnie z wartościami, dobrze się komunikować i budować relacje z odbiorcami.   

Dla przedstawicieli biznesu opracowujemy i opiniujemy strategie z zakresu

CCR (corporate cultural responsibility) - odpowiedzialności biznesu za kulturę. Pomagamy przedsiębiorcom realizować cele biznesowe, poprzez kreowanie i wspieranie wydarzeń kulturalnych i artystów. 

Jesteśmy odpowiedzią na potrzeby kultury i biznesu w całej Polsce. 

Agata Wittchen-Barełkowska / Prezes Zarządu
Mikołaj Maciejewski / Wiceprezes Zarządu

Zarząd Fundacji

Mikołaj Maciejewski

Wiceprezes Zarządu

Nasi Eksperci