© 2017 NU Foundation
 
Wierzbowa 5/32, 61-853 Poznań
office@nufoundation.pl

Warsztaty "Kadry kultury. Funkcjonowanie organizacji i zarządzanie konfliktem" skierowane są do przedstawicieli NGO, osób pracujących i współpracujących z poznańskimi i wielkopolskimi organizacjami pozarządowymi oraz członków organów stowarzyszeń i fundacji.

Podczas warsztatu uczestnicy pracowali z t...

W listopadowym numerze „Poznańskiego Prestiżu” znajdziecie wywiad z Magdaleną Kowalak, prezesem spółki zarządzającej poznańskim Starym Browarem. W wywiadzie przeczytacie o tym co sprawia, że Stary Browar jest wyjątkowy: strategii zakorzenionej w kulturze, otwartości na zmiany oraz wsłuchiwaniu się w...

Warsztaty "Kultura organizacji i komunikacja wewnętrzna" skierowane są do pracowników i kadry kierowniczej poznańskich i wielkopolskich instytucji kultury. Podczas warsztatów uczestnicy pracować będą nad tematem kultury organizacyjnej i struktury instytucji kultury oraz komunikacją wewnętrzną.

Pierwszy z październikowych warsztatów "Kadry kultury" skierowany był do osób zaangażowanych w działania organizacji pozarządowych. Podczas warsztatów rozmawialiśmy o relacjach NGO działających w kulturze ze środowiskiem biznesowym oraz o tym, jak kapitalizować posiadane przez organizacje zasoby.

W piątek 27 września przeprowadziliśmy ostatni warsztat wprowadzający w ramach programu "Kadry kultury".  Podczas warsztatów międzysektorowych pracowaliśmy za równo z pracownikami poznańskich i wielkopolskich instytucji kultury, działaczami organizacji pozarządowych sektora kultury oraz urzędnikami...

W środę 25 września na zlecenie Urzędu Miasta Poznania przeprowadziliśmy warsztaty skierowane do poznańskich i wielkopolskich instytucji kultury (program Kadry Kultury jest podprogramem Poznańskiego Programu dla Kultury 2019-2023).

Celem warsztatów wprowadzających dla instytucji kultur...

W poniedziałek 23 września przeprowadziliśmy pierwszy warsztat z cyklu warsztatów skierowanych do poznańskich i wielkopolskich organizacji pozarządowych działających w obszarze kultury.

Celem warsztatów wprowadzających dla NGO było wyposażenie działaczy organizacji w narzędzia wspierające ich codzien...

Mamy zaszczyt i przyjemność być w gronie partnerów Polskiej Platformy Tańca - jednego z najważniejszych, tanecznych wydarzeń w Polsce. Organizatorem PPT 2019 jest Instytut Muzyki i Tańca, a współorganizatorami Fundacja polka dot i Stowarzyszenie Teatr Dada von Bzdülöw. Głównym partnerem wydarzenia j...

Po raz pierwszy w cyklu „Biznes z kulturą” rozmawialiśmy z dyrektorem instytucji kultury - Przemysławem Kieliszewskim, pod którego czujnym okiem Teatr Muzyczny w Poznaniu wyrasta na najlepszy teatr muzyczny w Polsce. Wywiad znajdziecie we wrześniowym numerze „Poznańskiego Prestiżu”.

W całym mieście znajdziecie już sierpniowy numer "Poznańskiego prestiżu", a w nim kolejną rozmowę z cyklu „Biznes z kulturą”. Tym razem wywiadu udzieliła nam Małgorzata Walczak - kierownik marketingu Młyńska12. Czytajcie!

Please reload