top of page

Natalia Bartsch

ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim.

Studiowała również na Wydziale Prawa Univerista degli Studi di Teramo we Włoszech w ramach programu Erasmus. Natalia Bartsch jest także absolwentką Wydziału Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej w Warszawie. Posiada tytuł LLM in Intellectual Property and Information Technology, który uzyskała na University Collage Dublin, UCD Sutherland School of Law w Irlandii. 

Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych warszawskich kancelariach oraz w Biurze Prawnym jednego z największych w Polsce wydawców prasy, gdzie pracowała jako specjalista ds.  ochrony praw autorskich. Aktualnie prowadzi Kancelarię Adwokacką Natalia Bartsch - indywidualną praktykę w zakresie prawa własności intelektualnej, danych osobowych i nowych technologii.
 

Natalia Bartsch znalazła się wśród prawników nominowanych w konkursie Prawnik Pro Bono 2008, organizowanym przez gazetę „Rzeczpospolita”. W 2012 roku została laureatką Konkursu Profesjonaliści Forbesa 2012 – Zawody Zaufania Publicznego w kategorii adwokaci. 
 

Z NU Foundation współpracuje, dzieląc się wiedzą z zakresu prawa autorskiego, prawa własności intelektualnej i nowych technologii.

bottom of page