top of page

Paulina Tarnawska

absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza na kierunku Kulturoznawstwo oraz podyplomowych studiów Zarządzanie Kadrami w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu

Pracowała jako producentka w Platformie Artystycznej OBORA Zenona Laskowika, a także w poznańskich klubach Pod Pretekstem i Eskulap. Od 2009 roku jest główną producentką Malta Festival Poznań.

W trakcie swojej kariery zawodowej była odpowiedzialna m.in. za trzy edycje Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Kabaretowej OBORA, 8 edycji Malta Festival Poznań, koncerty światowych gwiazd takich jak Radiohead, Faith No More, Portishead, Nine Inch Nails oraz wiele wydarzeń specjalnych takich jak „Ksenofonia” w reżyserii Jana Komasy z okazji sześćdziesiątej rocznicy Powstania Poznańskiego Czerwca 56’ czy plenerowe koncerty Filharmonii Poznańskiej.

Od 2015 roku współtwórczyni i producentka Poznańskiego Festiwalu Kryminału GRANDA. W 2016 roku założyła firmę producencką EventLab.

Współpracując z NU Foundation dzieli się wiedzą techniczną i prawną oraz umiejętnościami praktycznymi z zakresu: produkcji i organizacji imprez masowych, współpracy z instytucjami państwowymi (poszczególne wydziały urzędów miast, policja, straż pożarna, MKiDN, BOR itd.) oraz zarządzania.

bottom of page